Firma 1-Cube s.r.o. jest czeskim producentem sprzętu laboratoryjnego dla browarów, słodowni i laboratoriów biotechnologicznych. Została założona w 1991 roku a w 1996 zaczęła budować markę na rynku europejskim. Z powodzeniem dostarcza urządzenia laboratoryjne swoim klientom w całej europie oferując wysoką jakość, wsparcie oraz bardzo atrakcyjną cenę.

 

Firma BROWPROJEKT działająca nieprzerwanie w branży piwowarskiej od 60 lat, współpracuje z firma 1-Cube od jej początku a od kilku lat jest oficjalnym przedstawicielem tej firmy na rynku polskim. Wiele browarów i słodowni w Polsce skorzystało już z oferty firmy 1-Cube i z zadowoleniem pracuje na zakupionych w tej firmie urządzeniach laboratoryjnych.

 

Firma BROWPROJEKT od lat zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem inwestycji w przemyśle piwowarsko-słodowniczym. Zajmuje się też kompletacją dostaw urządzeń oraz doradztwem technicznym, w tym aspektami ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu piwowarskiego. Prowadzi nadzory autorskie do swoich opracowań projektowych oraz rozruchy linii technologicznych i wdrażanie produkcji. W swojej kadrze mamy rzeczoznawców SITspoż, NOT w zakresie browarnictwa i pokrewnych dziedzin.


Informacje formalne:

W przypadku podjęcia decyzji przez Państwa o zakupie danego urządzenia należy przekazać nam swoje dane firmowe w celu wystawienia faktury pro-forma.  Fakturę pro-forma wystawia producent urządzeń, płatność na konto producenta podawana jest w euro (ceny fabryczne). Do podanej ceny doliczone zostaną koszty przesyłki a jej wysokość zależy od gabarytów przesyłki. Wystawioną fakturę pro-forma otrzymacie Państwo od nas drogą elektroniczną bez doliczania jakichkolwiek opłat czy prowizji.

Po przelaniu należności, zakupione urządzenie przesyłane jest przez producenta przesyłką pocztową/kurierską na wskazany adres.

Wszelkie gwarancje w tym serwis w okresie gwarancyjnym zapewnia producent urządzeń (kontakt przez naszą firmę). W okresie pogwarancyjnym serwisowanie urządzeń prowadzone jest poprzez naszą firmę (serwis krajowy).

 Naszym klientom zapewniamy poza obsługą przedstawicielską także, w miarę potrzeby, tłumaczenie instrukcji obsługi zakupionych urządzeń na język polski.